WESTA z Zatrzebia

Awatar użytkownika
1e2w3a
Posty: 2358
Rejestracja: wtorek 28 wrz 2010, 21:07
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: MIĘDZYBÓRZ / WROCŁAW, Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: WESTA z Zatrzebia

Post autor: 1e2w3a »

No ja jak Delia nocny marek. Cieszymy się z bloga Aresowej córci i dobrze się czytającej narracji jej Pańci. :happy3: Dawno Was tu nie było ale wejście było mocne. Oj pewnie będzie się działo.
Pozdrawiamy śliczną Westę i czekamy na dalsze relacje. :hi_1:
SOKOŁÓWKA

Zapraszam na stronę o moich ogarach : http://www.mojeogary.ga
Awatar użytkownika
1e2w3a
Posty: 2358
Rejestracja: wtorek 28 wrz 2010, 21:07
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: MIĘDZYBÓRZ / WROCŁAW, Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: WESTA z Zatrzebia

Post autor: 1e2w3a »

delia pisze: Najchętniej biegała za aportem... każdym, tylko nie swoim.
A Ares z kolei jak chodził na szkolenie to bardzo chętnie wykonywał komendę "do mnie", tylko że często zdarzało mu się nie przychodzić do mnie - tylko do właściciela innego psa, tego który miał lepszy smakołyk od mojego. :niewka:
SOKOŁÓWKA

Zapraszam na stronę o moich ogarach : http://www.mojeogary.ga
Awatar użytkownika
delia
Posty: 249
Rejestracja: niedziela 16 cze 2013, 23:40

Re: WESTA z Zatrzebia

Post autor: delia »

Dzisiejszy dzień był jednym z najważniejszych w życiu Westy – pierwszy raz zetknęła się z dzikiem w zagrodzie, a potem przeszła ścieżkę tropową. Stres był to dla mnie ogromny ponieważ oceniającym jej pracę był bardzo wymagający fachowiec, a od tego jak wypadnie uzależniłam jej dalsze udziały w wystawach psów myśliwskich. No bo cóż to by był za pies myśliwski, bez pasji myśliwskiej. Moje zdenerwowanie zmieniło się w przerażenie kiedy okazało się, że jako przewodnik stada mam wejść do zagrody razem z psem :strach_2: (na YouTube tego nie było :wow_3: ). Dzik był ogromny, ale jego spokój był jeszcze większy. Nie wiem jak ogar powinien pracować na dziku, ale w ocenie międzynarodowego sędziego pracy psów myśliwskich wypadła całkiem nieźle. Na ścieżce też sobie poradziła. Jestem z niej dumna :brawo_1: . Zatem za tydzień na wystawie psów myśliwskich możemy pokazać się bez skrępowania.
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: WESTA z Zatrzebia

Post autor: qzia »

:piwko: :piwko: Brawa dla dzielnej suni. A jeszcze większe dla jej nieustraszonej Pańci. :szacun_1: :szacun_1: Jakby co to zawsze można schować się za Pana Międzynarodowego Sędziego. ;) ;) Ja już tak nie raz robiłam. :fiufiu: :wstydek: :wstydek:
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: WESTA z Zatrzebia

Post autor: Ewka »

qzia pisze: Jakby co to zawsze można schować się za Pana Międzynarodowego Sędziego. ;) ;)
Albo za Staszka :gleba:

Brawo dla Westy! :brawo_1: Iść z czystym sumieniem na wystawę psów myśliwskich to mało... Fajnie byłoby kontynuować ścieżki i zagrodę, jeśli macie po temu możliwości.
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: WESTA z Zatrzebia

Post autor: SARABANDA »

Gratulacje dla dzielnej pańci i jeszcze dzielniejszej Westy. Ja tam zawsze wnikliwie wybieram z kim wchodzę do zagrody :D i opracowuję strategię odwrotu :sekret:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
1e2w3a
Posty: 2358
Rejestracja: wtorek 28 wrz 2010, 21:07
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: MIĘDZYBÓRZ / WROCŁAW, Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: WESTA z Zatrzebia

Post autor: 1e2w3a »

delia pisze: Nie wiem jak ogar powinien pracować na dziku, ale w ocenie międzynarodowego sędziego pracy psów myśliwskich wypadła całkiem nieźle. Na ścieżce też sobie poradziła. Jestem z niej dumna
My również jesteśmy dumni. :silacz: :silacz: Super suńka :piwko:
SOKOŁÓWKA

Zapraszam na stronę o moich ogarach : http://www.mojeogary.ga
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13065
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: WESTA z Zatrzebia

Post autor: kasiawro »

Fajnie, że takie pochwały zebrała i to po raz pierwszy będąc w zagrodzie.
Gdzie byliście w tej zagrodzie?
Jary na Was czekają w październiku!!!
Awatar użytkownika
delia
Posty: 249
Rejestracja: niedziela 16 cze 2013, 23:40

Re: WESTA z Zatrzebia

Post autor: delia »

Dziękujemy za docenienie.
Gdzie byliście w tej zagrodzie?
Byliśmy w zagrodzie w Oćwiece.
Okropnie bałam się kompromitacji, bo Westa nigdy wcześniej dzika nie widziała, a i na ścieżce nawet prowizorycznej też nie była. Wizyta w zagrodzie z pewnością nie była ostatnią. Jak często będziemy jeździć zależy od mojego kierowcy, no chyba że w końcu się przełamię i sama zasiądę za kółkiem.
Ćwiczyć musimy, bo ocena "całkiem nieźle", to nie to samo co bardzo dobrze :jezyk_3:. Westa zestresowała się trochę pod koniec po strzałach i przestała pracować - jak to zniwelujemy to będzie ok. Nie wiem tylko czy przy pracy nie jest za bardzo zależna od przewodnika :mysl_1:, ale co ja się tam znam na pracy na dziku, może tak ma być :zdziw_4:
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: WESTA z Zatrzebia

Post autor: hania »

Gratulacje :zgoda:
ODPOWIEDZ