Zdrowie Seniora

Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Zdrowie Seniora

Post autor: kasiawro »

Kasiu my nie, ale jutro mogę zapytać weta bo jeździmy codziennie z Zajo. Teraz jesteśmy na Librela, drugi tydzień i mam wrażenie, że trochę lepiej, mniej go boli jak obserwuje. Choć też mamy rehabilitacje włączoną. Wcześniej dostał Trocoxil 75 i nie widziałam różnicy.
Awatar użytkownika
KasiaR
Posty: 355
Rejestracja: niedziela 31 maja 2009, 21:23

Re: Zdrowie Seniora

Post autor: KasiaR »

Dziękuję Kasiu, moja bratowa podaje goldenowi, w wieku Ułana 12 lat, zauważyła poprawę, Ułanowi już suplementy nie pomagają, zbliża się jesień, obawiam się, że będzie gorzej
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Zdrowie Seniora

Post autor: kasiawro »

Informacje mam takie, że to starej generacji lek. Na rynku są już zdecydowanie lepsze z mniejszymi skutkami ubocznymi i szkoda psa tym faszerować.
Awatar użytkownika
KasiaR
Posty: 355
Rejestracja: niedziela 31 maja 2009, 21:23

Re: Zdrowie Seniora

Post autor: KasiaR »

A co ten wet zaleca np
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Zdrowie Seniora

Post autor: kasiawro »

On jest bardzo zadowolony z efektów po Libreli. Stawia owczarki wlekące nogami na nogi. Poczekaj jeszcze z dwa tygodnie i powiem Ci jaki u nas efekt po niej.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Zdrowie Seniora

Post autor: kasiawro »

U nas suplementy przestały działać od tego roku. Dlatego wchodzimy w konkretne leczenie. Poza tym najbliższa fala uderzeniowa u nas to Wroclaw i pomimo wiary w to i rekomendacji przyjaciół i naszego weta, czasowo nie damy rady. Dlatego jesteśmy na magnoterapii + leki.
Dawajcie znać jak u Was to nas wszystkich czeka.
Awatar użytkownika
aniamam
Posty: 879
Rejestracja: czwartek 31 maja 2012, 17:15
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zdrowie Seniora

Post autor: aniamam »

Ja stosuję Librele u kilku moich pacjentów i efekty są bardzo dobre. Mam pacjentkę ON-kę u której żadne niesterydowe leki p/zap.p/bólowe nie działały, a Librela zrobiła "cuda" - stosuję u niej już od maja, żadnych efektów ubocznych nie zaobserwowaliśmy.
Pod koniec roku ma być też dostępny w Polsce tego typu preparat dla kotów.

Wrzos na razie dostaje suplementy okresowo - na przedwiośniu i od września do grudnia.....i "pańciowe masażyki".....
Ania M., Wrzos z Zatrzebia & Elja Sokoli Lot
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Zdrowie Seniora

Post autor: kasiawro »

aniamam pisze: sobota 04 wrz 2021, 01:46 Mam pacjentkę ON-kę u której żadne niesterydowe leki p/zap.p/bólowe nie działały, a Librela zrobiła "cuda" - stosuję u niej już od maja, żadnych efektów ubocznych nie zaobserwowaliśmy.
Dokładnie o takich dwóch przypadkach mój wet opowiadał.
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: Zdrowie Seniora

Post autor: Eni »

Ja słyszałam o jeszcze jednym sposobie leczenia zwyrodnień i dysplazji (tak u starszych piesków, jak chorych), który potrafi działać spektakularnie - komórkach macierzystych.
Ostatnio weterynarz je stosujący, Jerzy Kemilew opowiadał o medycynie regeneracyjnej w Pytaniu na Śniadanie
https://pytanienasniadanie.tvp.pl/55542 ... Z9bqzB6AAo

Podobno jedynym przeciwwskazaniem do stosowania jest nowotwór u pacjenta, a sam pan Kemilew nie zbywa ludzi i odpowiada na wszelkie pytania - zaś komórki podaje się w lokalnej lecznicy, nie trzeba zawozić pacjenta do Warszawy. Fundacja Cane Corso Rescue Poland sobie chwali terapię komórkami macierzystymi u swoich chorych molosów.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Zdrowie Seniora

Post autor: kasiawro »

Jesteśmy przed trzecią dawką Librelii. Po pierwszej dawce oraz rehabilitacji po tygodniu było zdecydowanie lepiej. Nie byłam w stanie ustalić czy wszystko po trochu pomogło czy lek?
Teraz po całym październiku bez rehabilitacji, a tylko na Librelii jestem w stanie stwierdzić, że lek świetnie działa na Zagaja. Codziennie jesteśmy na spacerach oczywiście takich od godziny do dwóch. Zajo wstaje bez bólu. Co dla mnie istotne lek idealnie działa do 5 tygodni, potem widzę z dnia na dzień gorszy ruch psa i dyskomfort jego :( . Lek jest w hurtowniach takimi falami, nie mam pojęcia czym to spowodowane :mysl_1: . Czekamy na trzecią dawkę aby znowu móc okładać nasze okolice bez bólu i bez smyczy ;) .
Aniamam, czy u Ciebie też tak jest z dostępnością tego leku :mysl_1: ?
ODPOWIEDZ