Łazik z Gończaków

Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Łazik z Gończaków

Post autor: qzia »

Fajna czwórka :marzyc_2: :marzyc_2: Każdemu może się zdarzyć ;) Jak to mawiał mój kolega: jak się baba uprze to nawet chłop nie poradzi i musi dać się uwieźć. ;) Zawsze to w qpie raźniej. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Gosia
Posty: 585
Rejestracja: wtorek 04 lis 2008, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostrówek
Kontakt:

Re: Łazik z Gończaków

Post autor: Gosia »

Miło Was widzieć po długiej przerwie!
Pozdrawiamy serdecznie całe powiększone stadko!!!
Pozdrawiam Gosia
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Łazik z Gończaków

Post autor: miszakai »

No tak coś mi te cycuchy wyglądały macierzyńsko :)
Obrazek
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Łazik z Gończaków

Post autor: SARABANDA »

Mnie też, może nie powinnam ale gratulacje dla "jednobombkowego" tatusia i dla upartej mamusi, dali radę, należy brać z nich przykład w dążeniu do celu, wytrwałości i niepoddawaniu się przeciwnościom losu :silacz:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Łazik z Gończaków

Post autor: hania »

Fajna rodzinka :)
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Łazik z Gończaków

Post autor: Ewka »

SARABANDA pisze: (...)gratulacje dla "jednobombkowego" tatusia i dla upartej mamusi, dali radę,(...)
Jak Pan Bóg dopuści... :mrgreen: Widocznie tak miało być :mysl_1:
Zdrowe, fajne, zaopiekowane... Nulcia fajnie mieć szczeniaki, co?
Pozdrawiamy serdecznie :hi_1:
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Łazik z Gończaków

Post autor: Ania W »

SARABANDA pisze:Mnie też, może nie powinnam ale gratulacje dla "jednobombkowego" tatusia i dla upartej mamusi, dali radę, należy brać z nich przykład w dążeniu do celu, wytrwałości i niepoddawaniu się przeciwnościom losu :silacz:
:D Coś w tym jest.
Ewka pisze: Nulcia fajnie mieć szczeniaki, co?
Zdarzyło się....bywa. Myślę, że fajniej by było jednak być świadomym, że takowe będą, bo taka kinderniespodzianka to podejrzewam sporo stresów. Dla mnie byłoby to w każdym razie stresujące.
Swoją drogą dobrze, że piątka a nie dziesiątka :cwaniak:

To jest właśnie dobry przykład na zestaw pies i suka pod jednym dachem - jak to trzeba nieustająco zachować czujność. Tyle lat się udawało, a jeden moment zapomnienia...
Swoją drogą ja myślę, że przy takim powiększonym stadku to dobry moment na przemyślenie opcji zmniejszenia liczby jajek lub jajników w tej rodzince ;)
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Łazik z Gończaków

Post autor: hania »

Ania W pisze: Zdarzyło się....bywa. Myślę, że fajniej by było jednak być świadomym, że takowe będą, bo taka kinderniespodzianka to podejrzewam sporo stresów. Dla mnie byłoby to w każdym razie stresujące.
E tam ;). Tak to się stresujesz dwa miesiące a tak tylko dwa tygodnie ;)
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Łazik z Gończaków

Post autor: nulka »

Dzięki dziewczyny :)
hania pisze:
Ania W pisze: Zdarzyło się....bywa. Myślę, że fajniej by było jednak być świadomym, że takowe będą, bo taka kinderniespodzianka to podejrzewam sporo stresów. Dla mnie byłoby to w każdym razie stresujące.
E tam ;). Tak to się stresujesz dwa miesiące a tak tylko dwa tygodnie ;)
:D Szczerze ,to nie był stres ,ale jedno wielkie zaskoczenie .Plany mieliśmy zupełnie inne ,ale przecież nie potopię .Tak jak napisałam ,pokochaliśmy .
Stres był przy porodzie ,bo komu mogłoby się takie cuś zdarzyć ...Poród był od środy nad ranem ponad rok temu w grudniu .Urodziły się dwa pieski ,za kilka godzin suńka .Tyle .Macica miała się obkurczać ,ale coś nam nie pasowało .W sobotę USG i okazało się ,że są jeszcze psy .Próbowaliśmy jeszcze rodzić w domu ,ale skończyło się cesarką .Suńka do masażu uratowana i piesek troszkę mocniejszy .Towarzystwo pod kontrolą weta .Duży kojec zamówiony u stolarza .

Ewciu fajnie ,fajnie mieć maluchy :mrgreen:

Zrobiliśmy duży podwójny kojec .Stare siedzą w domu a młode w kojcu ,albo szaleją na działce ..Teraz mrozy to młode tez w domu .

To w takim ogromnym skrócie .Cieszymy się gromadką ,ale nie takie były nasze marzenia czy plany :niewka:
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Łazik z Gończaków

Post autor: kasiawro »

nulka pisze:Cieszymy się gromadką ,ale nie takie były nasze marzenia czy plany :niewka:
Czasami nie ma co planować ;).
Dawaj , dawaj foty nulka.. :dawaj: widoki z posiadłości, kwiaty i psiaki tyle czasu Was nie było, że teraz nie będę już czekać cierpliwie ;)
ODPOWIEDZ