...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: Aszemi »

Beo100 AniuW MagdoM (przepraszam jeśli kogoś pominęłam) nie warto tracić czasu ani nerwów :niewka: ;)
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Grzmilas
Posty: 69
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 21:12

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: Grzmilas »

Aszemi jeszcze mnie pominęłaś;)

A jeśli Ktoś się nudzi (czytaj AniaW - co chciała osiągnąc zakładajac ten temat?)niech weźmie psa „do typowej dziczy, a nie tylko spacery w parku leśnym”.
Ostatnio zmieniony środa 18 lut 2009, 06:52 przez Grzmilas, łącznie zmieniany 1 raz.
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: Józef »

Aszemi pisze:nie warto tracić czasu ani nerwów :niewka: ;)
Zgadzam się z Tobą jak nigdy Aszemi. Zamiast tracić czas i nerwy lepiej od razu zająć się pracą nad standaryzacją. Zanim nas zestandaryzują.

A tak przenosząc fragment z "Seminarium" - bo Bea wywołała mnie tam do tablicy: ktoś jeszcze się przyłączy dla dobra rasy, czy będziemy tylko o tym gadać: dobro rasy, nic się nie da zrobić, wszystkie psy są chore, myśliwi są źli więc po co im psy myśliwskie, psów jest mało - więc sprzedajemy je za granicę żeby zwiększyć bazę genetyczną w Polsce etc etc - to takie grubsze bzdury jakie są wypisywane ;). Oczywiście przerysowałem żeby było bardziej komicznie i tragicznie zarazem.
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13065
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: kasiawro »

Grzmilas pisze:Aszemi jeszcze mnie pominęłaś;)

A jeśli Ktoś się nudzi (czytaj AniaW - co chciała osiągnąc zakładajac ten temat?)niech weźmie psa „do typowej dziczy, a nie tylko spacery w parku leśnym”.
Grzmilasie, Tobie Panie kolego polecam kurs logicznego myślenia - Wyżej wspomniana AniaW nie zakładała tego tematu :jezyk: :jezyk: :jezyk: :jezyk: :jezyk: :jezyk: :jezyk: :jezyk: :jezyk:
I nikomu nie nakazuj co ma robić i gdzie chodzić z psem!!!
Ja już to kiedyś napisałam, ale jeszcze raz powtórzę Wstyd aby tacy ludzie jak Wy ( czytaj Józef, Grzmilas ) mieli takie fajny psy, a tak małe rozumy. Mam nadzieję, że czegoś od swoim pociech wreszcie się nauczycie. Ja wiem, że czasami to trwa długi okres bo nie każdy jest chłonny wiedzy ale trzymam za Was kciuki - myślę że większość będzie Wam kibicowała bo szkoda chłopaków.
Józefie oprócz tego skoro nie chcesz tracić czasu na gadanie jak większość z nas gada "nie da się" rób coś droga otwarta, proszę bardzo.......Powiem więcej jeśli jedna , druga osoba zobaczy że Twoja robota ma sens pomogą Ci chętniej - sama do Ciebie dołączę. Sam tylko gadasz - nic poza, prowokujesz - nic poza.... chciałabym abyś zrobił tyle dla tej rasy dobra co kilka osób z tego forum. Nawet sobie nie zdajesz sprawy jak wiele krzywdy takim debil..... gadaniem zrobiłeś rasie .....
A tak na koniec abyś miał pełniejsze dane (chociaż masz problemy z przyswajaniem ich) psów sprzedawanych poza granice mój szczeniak jedzie do Szwajcarii - jeden z bogatszych krajów w Europie :happy3:
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: Ania W »

Grzmilas pisze: A jeśli Ktoś się nudzi (czytaj AniaW - co chciała osiągnąc zakładajac ten temat?)niech weźmie psa „do typowej dziczy, a nie tylko spacery w parku leśnym”.
Myślę, że za bardziej znudzoną osobę można uznać tę , która wysyła maila czy pw mimo iż wie, że pozostaną one bez odpowiedzi...czy nie wie? O telefonach i smsach już nie wspomnę ;)
Czyżbyś tak się "zafiksował" na moją osobę, że widzisz to co chcesz widzieć ? ;)
Awatar użytkownika
Administrator
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 90
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 09:09

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: Administrator »

Grzmilas pisze:AniaW - powinna dostać kartkę z ten temat - czerwoną!!!!
Ale administrator - nie Czuma;) •(do A.Czumy nic nie mam - swój Gość)
Następnym razem, przy zarzuceniu mi stronniczości zapewnię Ci wystarczającą ilość czasu na przeczytanie wszystkiego ze zrozumieniem, zanim będziesz mógł zabrać kolejny głos w dyskusji.
Pozdrawiam
Administrator wioski Ogarkowo
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: Józef »

Drogi Administratorze. Przy całej sympatii do kasiwro uprzejmie proszę o równe traktowanie i ostrzeżonko za "małe rozumy". No chyba że ostrzeżenia są zarezerwowane dla Józka tylko, to będę się czuł wyróżniony :szacun_1:

Ty, Grzmilas, a może Ty się przyznajesz do małego rozumu????!!!!! Bo ja nie. :gleba:

Co do całej reszty to diagnoza Kynegosa - ze zgrozą stwierdzam - z grubsza jest trafna. Może i formę ma niezjadliwą, ale cóż z formą skoro rację chłop ma niestety często. No to Darz Ogar eurocenty :gleba: Na co mu zdrowie :piwko:
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Awatar użytkownika
Administrator
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 90
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 09:09

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: Administrator »

Józef pisze:No chyba że ostrzeżenia są zarezerwowane dla Józka tylko
Przypomnij sobie, ile razy dostawałeś ode mnie nieoficjalne ostrzeżenia zanim dostałeś oficjalne i jak solidnie sobie na nie zapracowałeś.
Pozdrawiam
Administrator wioski Ogarkowo
Awatar użytkownika
rafkow
Posty: 797
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 10:35
Gadu-Gadu: 34201
Lokalizacja: My som stela
Kontakt:

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: rafkow »

Józef pisze:Co do całej reszty to diagnoza Kynegosa - ze zgrozą stwierdzam - z grubsza jest trafna. Może i formę ma niezjadliwą, ale cóż z formą skoro rację chłop ma niestety często. No to Darz Ogar eurocenty :gleba: Na co mu zdrowie :piwko:
No cóż, na każdym forum, z czasem zamieszka sobie przynajmniej jeden, wygłodniały troll :gleba:
Pozdrawiamy !!!
Maczkowy blog
gryfna

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: gryfna »

Ludzie, na miłość boską.... jeżeli mamy coś razem zrobić dla dobra rasy - skończmy z wzajemnym obrzucaniem się błotem, sarkazmami i zacznijmy pracować w jednej drużynie.
Ogarowi brakuje jednego sensownego programu odnowy, bo każdy sobie rzepkę skrobie... Jest jeden wzorzec rasy - trzeba się go trzymać, jest prawo FCI - honorujmy je, jest klub, który wymaga ożywienia. Zajmijmy się wspólnie myśleniem jak poradzić sobie z problemami nękającymi rasę, skorzystajmy z doświadczenia naszych autorytetów, z doświadczeń ludzi pracującymi nad innymi rasami. Jest sporo dobrych wzorów, sukcesów w eliminacji wad.
Najłatwiej jest przyjąć postawę Aszemi - szkoda słów, boś głupi/głupia i i tak nic z tego nie zrozumiesz. To nie jest konstruktywne myślenie! :evil:
Zdaję sobie sprawę z potężnej pracy wielu hodowców - to, o czym pisała Bea - to ważny post. Każdy popełnia jakieś błędy - my powinniśmy się też na tych cudzych błędach edukować.
Kilkorgu z nas zależy na przywróceniu ogara do jego pierwotnych funkcji w łowiectwie. Wszystkim (mam nadzieję) na eliminacji entropium, dwurzędowości, lękliwości i co za tym idzie agresji. Róbmy swoje i współpracujmy ze sobą do licha! Jest co robić.
Pozdrawiam.
Zablokowany