U-garki z Glinianej Osady FCI 30.01.2019.:)

Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: U-garki z Glinianej Osady FCI 30.01.2019.:)

Post autor: miszakai »

To czarny w kwiatki, kiedyś jasnoszary:). Ursa to różowa:)
Obrazek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: U-garki z Glinianej Osady FCI 30.01.2019.:)

Post autor: kasiawro »

Szkoda, że taka nie fajna droga do Was ;).
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: U-garki z Glinianej Osady FCI 30.01.2019.:)

Post autor: miszakai »

Dziewczyny i tak dostały wklejkę każda swoją. Już nie chcę zawalać zdjęciami. Na naszej stronie cały czas zapowiedź miotu dopiero :gluchy: :tia: Czasu mało. Najważniejsze, że maluchy tłuściutkie i jak dotąd zdrowe. Dziś miały sporo słonkowych wrażeń to teraz tylko pomrukują i śnią intensywnie :marzyc: Ursa - różowa sunia jest najmniejsza ale kształtna. Pilnuję, żeby się najadła zawsze. Miska dla szczeniąt mi się u nich nie sprawdziła. Właziły łapkami, więc poszłam w 3 rondelki. Wyższe, wiec tylko główki wkładają a łapek już nie no i każde zje ile trzeba :silacz: Jedzą już jedynie namoczony starter, nie gniotę. Znika w 5 minut max. Czerwona i zielony największe łakomczuchy :P Zielony i do rondla łapki wepchnie. Była u nas w zeszłą niedzielę Ania od Gromka. Wyściskała, wymiziała a Pogrom adorował Cygę na słonku. Chyba była zaskoczona, że ma jeszcze takie branie :D Dała radę. Niestety dziś miałam słaby dzień. Padł mi komp i część zdjęć, tych z wizyty m.in. Ani, straciłam. Jutro oddam dysk do odzysku danych, może coś wróci. W ten weekend będzie moja siostra z dzieciakami, więc złotej dwunastki ciąg dalszy :happy3:
Idę spać. Oczy lecą :sen:
Obrazek
Awatar użytkownika
MartaW
Posty: 167
Rejestracja: wtorek 15 maja 2018, 10:08

Re: U-garki z Glinianej Osady FCI 30.01.2019.:)

Post autor: MartaW »

Wspaniała gromadka :marzyc_2:
Marta & Rosa
(Runa z Sarmackiej Tradycji)
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: U-garki z Glinianej Osady FCI 30.01.2019.:)

Post autor: SARABANDA »

Fajna gromadka, nie możemy się doczekać naszego wkładu w socjalizację :happy3: , teraz nawet czasu nie mam żeby dokładnie obejrzeć i się pozachwycać.
Różowa bardzo przypadła mi do serca ale wszystkie fajne. Chłopaki przystojniaki.
Niebawem nadjeżdżamyyyyyy.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: U-garki z Glinianej Osady FCI 30.01.2019.:)

Post autor: miszakai »

kasiawro pisze: środa 27 lut 2019, 21:51 Szkoda, że taka nie fajna droga do Was ;).
Pamiętam jak 5 lat temu, kiedy Cyga urodziła Ś maluchy a droga była fajniejsza ;) :jezyk_3:. Zdjęcie u nas jak idziesz Ty, Traszki i Jany a podpis pod zdjęciem: 1 miot Cygi :gleba: :D

Gosia, doceniamy bardzo ale jak wszystko będzie dobrze to maluchy 7,5-8,5 tygodnia w większości już pojadą:(
Ursa jedzie 29.03. :( Jeden koleżka będzie na pewno :zgoda: :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: U-garki z Glinianej Osady FCI 30.01.2019.:)

Post autor: Ania W »

Rosną, rosną...i robią się coraz fajniejsze :marzyc_2:
Długie ryjki po mamie bardziej :)
A Ursa subtelna dziewczynka...ja bym mówiła do niej Ursulka ;)
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: U-garki z Glinianej Osady FCI 30.01.2019.:)

Post autor: Betty »

Śliczne mordki. Cudne kluseczki. Aż się chce poprzytulać i wymiziać na maksa :happy3: Niech rosną zdrowo :silacz:
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: U-garki z Glinianej Osady FCI 30.01.2019.:)

Post autor: SARABANDA »

Nieee, przecież specjalnie przełożyłam urlop o tydzień, nie tak to miało być . Jak jest Ursa to powinna być też Udra.
Czemu tak wcześnie jadą?
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: U-garki z Glinianej Osady FCI 30.01.2019.:)

Post autor: miszakai »

No widzisz😊 Myślę, że standardowo jadą a akurat i w tygodniu niektóre mogą, 28,29.03. np., bo ja tak max.2 spotkania dziennie chcę. Uzo jedzie 6.04. :silacz: Powiem domkom, że Gosia jedzie i nie ma bata 😀
Właśnie wyjechała siostra z dziećmi. Maluchy wymiziane, normalnie skok rozwojowy dla nich. Zwiedzają dom. Na dworze dziś zimno. Brrr. I pada.
Ursa już prawie siostrę dogoniła. Fajna jest 😍 W ogóle ciężko wybrać i dobrać. Wszystkie fajne są.
Krajka jako taki maluch miała raczej krotka kufkę. Ciekawe jak będą rosły 😊
Obrazek
ODPOWIEDZ