WOJAN Ogarusy

Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: WOJAN Ogarusy

Post autor: Betty »

Siedział na krzesełku :?: :!: Tak spokojnie :!: Wow :!: To jestem pod ogromnym wrażeniem :!: Chylę mocno czoła :szacun_1: :szacun_1: :szacun_1:
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: WOJAN Ogarusy

Post autor: kasiawro »

Jestem pod wrażeniem - :silacz: :szacun_1: . Ja nie miałabym odwagi zabrać psa na krzesełko. Kiedyś zaplanowałam trasę i zapomniałam, że czas na dniowy wypad liczyłam wraz z wjazdem, a nie wejściem. Niestety weszliśmy bo moja psychika nie pozwoliła mi aby Zagaj wjeżdżał.
To teraz byliście na Skrzycznym? Latałeś? Czekam na pełną relację :).
Awatar użytkownika
WOJAN OGARUSY
Posty: 215
Rejestracja: sobota 10 lis 2018, 21:51
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Iłża

Re: WOJAN Ogarusy

Post autor: WOJAN OGARUSY »

Betty pisze: poniedziałek 04 maja 2020, 21:06 Siedział na krzesełku :?: :!: Tak spokojnie :!: Wow :!: To jestem pod ogromnym wrażeniem :!: Chylę mocno czoła :szacun_1: :szacun_1: :szacun_1:
No siedział w zasadzie nie na krzesełku tylko na Pańciu :)

kasiawro pisze: poniedziałek 04 maja 2020, 21:24
Jestem pod wrażeniem - :silacz: :szacun_1: . Ja nie miałabym odwagi zabrać psa na krzesełko. Kiedyś zaplanowałam trasę i zapomniałam, że czas na dniowy wypad liczyłam wraz z wjazdem, a nie wejściem. Niestety weszliśmy bo moja psychika nie pozwoliła mi aby Zagaj wjeżdżał.
To teraz byliście na Skrzycznym? Latałeś? Czekam na pełną relację :).
Ja też bym się nie odważyła :strach_2: . Mąż jednak mnie przekonał, że dadzą radę, bo on się nie boi to i Wojan nie wpadnie w panikę. Pojechałam z dziećmi i sprzętem pierwszą gondolą. Oni za nami. Fakt, że Wojana musiał trzymać, bo spokojnie by nie siedział, ale oni mają ze sobą taką nić porozumienia, że mam czasami wrażenie, że Wojan za moim mężem pójdzie dosłownie w ogień.

To było w zeszłym roku w lipcu i niestety góra była tego dnia niełaskawa - nie było latania. :niewka:
Czata pisze: poniedziałek 04 maja 2020, 17:42 To należy się Wojanowi medal 🥇 O ile pamietam, nie było latającego ogara 🐶🚡🛩
Tak medal ... z cielęciny ...zadniej ;)

Wygrzebałam jeszcze jedno zdjęcie, takie zrobione przez kamerę na stacji.
Awatar użytkownika
WOJAN OGARUSY
Posty: 215
Rejestracja: sobota 10 lis 2018, 21:51
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Iłża

Re: WOJAN Ogarusy

Post autor: WOJAN OGARUSY »

Wkleja mi się pionowo i nie umiem poprawić :niewka:
Załączniki
image0.jpeg
image0.jpeg (63.57 KiB) Przejrzano 2890 razy
Awatar użytkownika
WOJAN OGARUSY
Posty: 215
Rejestracja: sobota 10 lis 2018, 21:51
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Iłża

Re: WOJAN Ogarusy

Post autor: WOJAN OGARUSY »

Wojan i jego siła spokoju :)
Załączniki
Zen
Zen
image1.jpeg (69.64 KiB) Przejrzano 2888 razy
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: WOJAN Ogarusy

Post autor: kasiawro »

Zdjęcie musisz na pulpicie w wersji poziomej zapisać i potem wkleić i wchodzi wtedy poprawnie. Jak nie zapiszesz to tak się robi.
Podziwiam za odwagę!! Zatrzymali wyciąg aby pies wszedł/zszedł, pytam tak z ciekawości może kiedyś najdzie nas jeszcze ;).

Następnym razem jak wklejać będziesz dwie foty to rób to w jednym wpisie proszę.
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: WOJAN Ogarusy

Post autor: Betty »

No powiem za KasiąWro, że nie odważyłabym się psa na krzesełko. Zwłaszcza takiego dużego... Także jeszcze raz wielki szacun dla Wojana :szacun_1: Ma chłopak jaja :silacz: No, ale rozumiem, że to ta medytacja tak działa :?: :D
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: WOJAN Ogarusy

Post autor: kasiawro »

Betty pisze: wtorek 05 maja 2020, 13:29 Ma chłopak jaja :silacz: No, ale rozumiem, że to ta medytacja tak działa :?: :D
Myślę, że obaj mają jaja :D :cwaniak:
Betty my oceniamy to trochę swoją miarą. Duży pies i my ważące tyle co samiec bądź ciut więcej w tym wszystkim. Inaczej pewnie facet z jajami i ogar ;) .Zastanawiam się jakby Zajo zareagował ze swoją medytacją :mysl_1: .
Awatar użytkownika
WOJAN OGARUSY
Posty: 215
Rejestracja: sobota 10 lis 2018, 21:51
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Iłża

Re: WOJAN Ogarusy

Post autor: WOJAN OGARUSY »

kasiawro pisze: wtorek 05 maja 2020, 12:12 Zatrzymali wyciąg aby pies wszedł/zszedł, pytam tak z ciekawości może kiedyś najdzie nas jeszcze ;).
Tak, na chwilkę przy wsiadaniu. Do wysiadania był pierwszy :) , więc poszło gładko.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: WOJAN Ogarusy

Post autor: Ania W »

Wojan na kolejce ma minę jak ja w czasie startu samolotu :D
ODPOWIEDZ