Łódzkie spacery

Awatar użytkownika
Fado
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 11 gru 2011, 12:22

Re: Łódzkie spacery

Post autor: Fado »

Wiemy już gdzie, to mamy nadzieję się spotkać. Może nie zapomnimy aparatu. :D
Dla Fado szykuje się atrakcyjny weekend!
Pozdrawiam, Magda
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Łódzkie spacery

Post autor: Iza i Sławek »

Baterie w aparatach padły, klisze się prześwietliły, karty pamięci skleroza dopadła...
Co się w tej łodzi wyprawia :zdziw_4:
(atak kosmitów ?)
S.
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Łódzkie spacery

Post autor: Iza i Sławek »

Godziny mijają, ludzie na fotki czekają....
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
Fado
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 11 gru 2011, 12:22

Re: Łódzkie spacery

Post autor: Fado »

Klient czeka to kruszeje :D
A tak miedzy nami mówiąc to mam małe kłopoty z ogarnięciem ( :gleba: !!!) tego wpisu. Już 3x mi się skasowało, to co napisałam :placzek: . W domu ta moja wściekłość i frustracja z tego powodu doprowadza pozostałych do bólu brzucha (oczywiście ze śmiechu). Co sobie napiszę to sobie skasuję. Ot, :zly2: taka zabawa.
Spacer się udał i nawet aparatu nie zapomniałam, tyle, że niewiele zdjęć i nie oddają tego jak było fajnie. Fado poznał się z koleżeństwem i został mile przyjęty. Choć początkowo oczywiście był zestresowany i najchętniej uciekłby gdzieś daleko, to Eryk, Teodor i Carmen przyjęli go do spacerowej grupy. Najbardziej tą postawą Fado zawiedziona była Carmen, która za wszelką cenę próbowała młodego nakłonić do szaleństw. Niestety :placzek: na razie nic z tego. Jednak wszyscy uznaliśmy, że to tylko kwestia czasu jak sytuacja się zmieni. Tak więc na początku Fado niepewnie trzymał się lekko na uboczu, ale spacer skończył jak stary wyga czując się doskonale wśród swoich. W każdym razie jesteśmy wdzięczni naszej łódzkiej grupie za zaproszenie i spacer :szacun_1: , i z niecierpliwością czekamy możliwości uczestniczenia w następnym.
Pozdrawiam, Magda
Awatar użytkownika
Fado
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 11 gru 2011, 12:22

Re: Łódzkie spacery

Post autor: Fado »

No i oczekiwane zdjęcia...
Załączniki
Na początku z pewną taką nieśmiałością, ale Carmen już czeka.
Na początku z pewną taką nieśmiałością, ale Carmen już czeka.
DSC06802a.jpg (308.59 KiB) Przejrzano 2451 razy
DSC06805a.jpg
DSC06805a.jpg (293.79 KiB) Przejrzano 2451 razy
Pozdrawiam, Magda
Awatar użytkownika
Fado
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 11 gru 2011, 12:22

Re: Łódzkie spacery

Post autor: Fado »

Będzie partiami, bo zdjęcia za dużo ważą.
Załączniki
No przecież się integruję!
No przecież się integruję!
DSC06789a.jpg (309.31 KiB) Przejrzano 2442 razy
Carmen pilnowała młodego, a on się słuchał
Carmen pilnowała młodego, a on się słuchał
DSC06817a.jpg (311.93 KiB) Przejrzano 2443 razy
DSC06819a.jpg
DSC06819a.jpg (167.38 KiB) Przejrzano 2441 razy
Pozdrawiam, Magda
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Łódzkie spacery

Post autor: Iza i Sławek »

Doczekałem się !!!
Miło zobaczyć Łódzkie ogarki. Dziękuję za olbrzymią i wyczerpującą fotorelację ze spaceru (jak na Łódzkie realia ;) )
S.
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
Dorka
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 23 sty 2012, 15:45

Re: Łódzkie spacery

Post autor: Dorka »

Fado pisze:Klient czeka to kruszeje :D
A tak miedzy nami mówiąc to mam małe kłopoty z ogarnięciem ( :gleba: !!!) tego wpisu. Już 3x mi się skasowało, to co napisałam :placzek: . W domu ta moja wściekłość i frustracja z tego powodu doprowadza pozostałych do bólu brzucha (oczywiście ze śmiechu). Co sobie napiszę to sobie skasuję. Ot, :zly2: taka zabawa.
Spacer się udał i nawet aparatu nie zapomniałam, tyle, że niewiele zdjęć i nie oddają tego jak było fajnie. Fado poznał się z koleżeństwem i został mile przyjęty. Choć początkowo oczywiście był zestresowany i najchętniej uciekłby gdzieś daleko, to Eryk, Teodor i Carmen przyjęli go do spacerowej grupy. Najbardziej tą postawą Fado zawiedziona była Carmen, która za wszelką cenę próbowała młodego nakłonić do szaleństw. Niestety :placzek: na razie nic z tego. Jednak wszyscy uznaliśmy, że to tylko kwestia czasu jak sytuacja się zmieni. Tak więc na początku Fado niepewnie trzymał się lekko na uboczu, ale spacer skończył jak stary wyga czując się doskonale wśród swoich. W każdym razie jesteśmy wdzięczni naszej łódzkiej grupie za zaproszenie i spacer :szacun_1: , i z niecierpliwością czekamy możliwości uczestniczenia w następnym.

Witam,

Strasznie zazdroszcze spaceru z innymi ogarkami, niestety Łorka w zeszla niedziele rozpoczela szkolenie (kazda niedziela na 11:00) i wydaje mi sie, ze troche to czasu zajmie..Moze ktoregos dnia zrobimy sobie wagary i spotakmy sie na Lublinku;)

Pozdrawiam
Łorka i Dorka
Awatar użytkownika
ketrin
Posty: 1985
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 20:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódzkie spacery

Post autor: ketrin »

oj tam po co zaraz wagary mozemy pospacerowac również w soboty ;)
czekam na propozycje
Awatar użytkownika
Dorka
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 23 sty 2012, 15:45

Re: Łódzkie spacery

Post autor: Dorka »

ketrin pisze:oj tam po co zaraz wagary mozemy pospacerowac również w soboty ;)
czekam na propozycje
Ketrin czy w soboty spotykacie sie w tym samym miejscu i o tej samej porze?
ODPOWIEDZ