typie ogara - Sara (Cynamonka) w Nowym Targu

Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

typie ogara - Sara (Cynamonka) w Nowym Targu

Post autor: Eni »

Sara (Cynamonka) ❤️
Historii jakich wiele… ona… ofiara nieodpowiedzialności człowieka… jaka jest jej historia? Nie wiem… po 4 latach nieobecności w Polsce znajduje ja… chodząca bez celu po rynku w Nowym Targu… totalnie wycieńczona i niezauważona przez nikogo nie wola o pomoc… zatrzymuje ja, daje wody, Pan częstuje obwarzankiem żeby pomoc… nawet nie zdążyłam ogarnąć telefonu który nie złapał
Roaming… i jak tu pomoc? Każda moja próba kończy się tym ze suczka się podnosi i efekt to 2 x ściągam ja z drogi żeby nikt jej nie przejechał. Zadaje sobie pytanie? Jak może być lepiej i zaraz znajduje się moj partner z synkiem i dzwonimy… do osoby z wielkim sercem dla zwierząt… Okazuje się ze Sylwia jest kilka minut od nas… przychodzi… ściąga kleszcze… w momencie jak suczka leży zaczyna podchodzić wiele osób i nagle suczka zostaje zauważona… wreszcie… na szczęście nie za późno… dzwonimy na policję… przyjeżdża pan ze schroniska… suczka trafia do klatki w samochodzie gdzie pierwszy raz macha ogonkiem ze szczęścia… Zauważono ja… internet zalewa hejt… tak jak zawsze Ci co nie robią nic maja najwiecej do powiedzenia… ale energia jest transformowania…
Dzwonię o nią co tydzień i powstaje pomysł zabrania ja ze schroniska.. psinka jest wysterylizowana i zachipowana… w schronisku dostaje drugie życie… jest pełna radości życia… tak, ma pełno radości życia i energii.. jest mieszanka ogara… jest w domu tymczasowym i szuka stałego …
A teraz detale:
* 4 latka
* wysterylizowana i zachipowana
* baaaardzo przyjazna, na wszystkich merda ogonkiem ze szczęścia (obcy na posesji, psy, koty i dzieci)
* może być trzymana w domu ale nie wiemy jak będzie zachowywać się sama bo obecnie przebywa z osobami które przebywają w domu non stop
* lubi ‚podjadac z garnka’ wiec trzeba chować przed nią jedzenie
* ciągnie na spacerach bo ma trochę siły ale w odpowiednich rękach i przy właściwym spaleniu energii to tylko kwestia czasu
* idealny dom z duża przestrzenią gdzie może się wybiegać albo dom z dziećmi gdzie może spalac energię lub dom w którym właściciele lubią aktywność fizyczna

Pomożecie?
Udostepniajcie…pytajcie znajomych…
Psinka przebywa w Nowym Targu na Podhalu.
Tel kontaktowy: 607519503
https://www.facebook.com/10008013968787 ... w35qwxMXl/
Załączniki
Screenshot_2022-07-18-17-24-20-626_com.facebook.katana.jpg
Screenshot_2022-07-18-17-24-20-626_com.facebook.katana.jpg (90.7 KiB) Przejrzano 1157 razy
ODPOWIEDZ