Baza rodowodowoda Ogara Polskiego

Moderatorzy: BACHMATsforanemroda, eliza

Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Baza rodowodowoda Ogara Polskiego

Post autor: carmen »

Opracowanie Sławomir Urbańczyk

http://msu.republika.pl/BROP/roczniki.html
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: Baza rodowodowoda Ogara Polskiego

Post autor: dorob62 »

Dziś wykonałam pracę społeczną, mam nadzieję, że użyteczną. Połaziłam po internecie i wysłałam zaproszenia na nasze forum do wszystkich właścicieli ogarów (hodowle, suki hodowlane i reproduktory). Mam nadzieję że się do nas odezwą. Trzeba zintegrować towarzystwo. Oczywiście sporo adresów nieaktualnych. I maile wróciły. Zajrzałam też na stronę klubu ogara i gończego... SMUTEK TROPIKÓW. Podano, że ostatnia aktualizacja w sierpniu. Terminy wystaw i konkursów.... baza danych nieaktualna.
Marzy mi się by tam też tętniło życie. Może Wy znacie ogary (nie forumowe) i zaprosicie na forum:):) Każdy pewnie zna kogoś takiego:) Jakby zrobić akcję... niech tylko tu zajrzą.. a na pewno zostaną.
Ostatnio zmieniony niedziela 19 paź 2008, 17:13 przez dorob62, łącznie zmieniany 1 raz.
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: Baza rodowodowoda Ogara Polskiego

Post autor: carmen »

:D bardzo dobrze DOROB. Można dodac adres forum do opisu na gg i też bedzie reklama ;)
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: Baza rodowodowoda Ogara Polskiego

Post autor: dorob62 »

Oczywiście to zrobiłam:)I zapraszam znajomych ogarowców z innych forów:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Baza rodowodowoda Ogara Polskiego

Post autor: weszynoska »

Ja mam pytanko...malutkie :(

zaglądam do bazy bardzo często..odtwarzam sobie na podstawie danych rodowody interesujących mnie psów....
czy ona żyje??? tzn czy jest uzupełniana??

bo nie widzę kilku miotów i nie wiem...co będzie dalej z bazą....

dla mnie jest to ogromnie pomocne...
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Baza rodowodowoda Ogara Polskiego

Post autor: Wilga »

Inicjatywa stowarzyszenia "wszystkich" właścicieli ogarów świetna. Sama jestem bez ogara, ale spróbuje zainteresować ogarkowem znajomego lecz nieznanego szerszej publiczności ogara z Gdańska.
Baza danych o ogarach też jest bardzo dobra i użyteczna sprawa, tylko co z tą republiką? Komunikat od dłuższego czasu jest jeden: "Witryna msu.republika.pl została zgłoszona jako witryna stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa".
Czy nie można tej bazy danych (wykonanej ogromnym nakładem pracy) przenieść gdzie indziej, w pewniejsze miejsce? Czy jest wśród nas autor tej bazy lub czy ktoś z ogarkowa ma z Nim kontakt?

pozdrawiam

Bogna
migdały
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 16 lis 2009, 20:29

Re: Baza rodowodowoda Ogara Polskiego

Post autor: migdały »

Witam!Jestem właścicielką ogara i czytuje już od dawna Wasze ciekawe forum. Zauważyłam błąd w BAZIE z 2009r: chodzi o potomstwo z hodowli Dwór z Szablami tzn.: zamiast MONSUN powinien byc MIGDAŁ.
Jeśli potrzebne potwierdzenie (bo mnie nikt tu nie zna) to Pani Grażyna moze potwierdzic. Kiedys pewnie znajdę czas i wpadnę tu na dłużej.
Pozdrawiam
Rodzinka MIGDAŁĄ
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Baza rodowodowoda Ogara Polskiego

Post autor: Paula »

A ta baza jeszcze działa? Ja (już kilka miesięcy) mam niezmiennie info, że "Witryna zgłoszona jako dokonująca ataków!" co sprawia, że nie mogę tam wejść i nic sprawdzić :(

Właścicieli Migdała serdecznie witamy i zapraszamy do działu "Przedstaw się"!
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
bea100

Re: Baza rodowodowoda Ogara Polskiego

Post autor: bea100 »

Witam Migdała- super, że jesteście tu z nami- dzięki za sprostowanie- mam takie imiona jakie podała (być może na początku) nam Grażyna- już biegnę poprawić.
ODPOWIEDZ