Wytarzany:(

Awatar użytkownika
dor
Posty: 463
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 21:17

Re: Wytarzany:(

Post autor: dor »

przeczekać, do jutra powinno wywietrzeć (z mojego doświadczenia) :)
Awatar użytkownika
Darianna
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 01 cze 2009, 17:07
Gadu-Gadu: 1179423

Re: Wytarzany:(

Post autor: Darianna »

Uwierz mi. kilkudniowa rozkładająca się ryba lub kot (bo i to przerobiłam) to nic w porównaniu z ludzkim gównem :piwko:
Obrazek
Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: Wytarzany:(

Post autor: wszoleczek »

Tylko że pies śpi w budzie w słomie i obawiam się, że cała słoma będzie do wymiany :zly2: Tak było 2 tyg temu :roll:
Natalia i Nero
Awatar użytkownika
adamanna
Posty: 191
Rejestracja: środa 25 lut 2009, 20:17

Re: Wytarzany:(

Post autor: adamanna »

Podobno żel do higieny intymnej w takich sytuacjach sie sprawdza
Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: Wytarzany:(

Post autor: wszoleczek »

Ten żel jest zaje**** :wow_3:

:szacun_1:
Natalia i Nero
Awatar użytkownika
kerovynn7
Posty: 370
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 11:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Wytarzany:(

Post autor: kerovynn7 »

To i sir Robina proszę wpisać na listę wytarzanych, pierwszy raz w maju nad morzem, na długim spacerze- raczył się utytłać w ludzkiej - przepraszam - żółtej sraczce :placzek: . Uwierzcie mi - wołałabym kosz zdechłych ryb niż taki widok i świadomość co muszę z niego zmyć. Na szczęście woda "pod ręką" (morze), chusteczek tez miałam dwie paczki, gorzej było ze smrodem. Ale udało się, bo przy naszej drodze spacerowej rosła obfitość wrotycza - zielsko o mocnym zapachu. Rwałam garściami, rozgniatałam i wcierałam psu w sierść, w nosie miałam czy będzie od tego zielony czy nie, byle przestał cuchnąć bo jak z nim wrócić na kwaterę? Ani wykąpać ani nic... Zanim wróciliśmy ze spaceru smród praktycznie zanikł, pro forma przetarłam go myjką, żeby na pewno nic na skórze nie zostało. Potem jeszcze raz nam się trafiło na spacerze - sporo łazimy nad Warta a tam co krzak to wędkarz....no i właśnie przez to nie lubię wędkarzy :foch_1: , jakby nie można było ziemią przysypać... po raz kolejny wrotycz okazał się niezastąpiony, i w aucie nawet nutka smrodu nie została. Za to jak wytarzał się w kupie obornika to go zostawiłam w spokoju, sam się wyczyścił w trawie, tylko przed wsiadaniem do auta sprawdzałam czy coś mu jeszcze nie zostało na sierści, bo zapach jakoś mnie nie ruszał - no ale ja ze wsi jestem :lol:
szlachcianka

Re: Wytarzany:(

Post autor: szlachcianka »

Bosko mieliscie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Wytarzany:(

Post autor: irie »

Wrotycz - dobrze wiedziec ;)
Kiedys mi sie Minuta wytarzala w swiezej qpie na postoju w drodze na wystawe :evil: Doslownie chwila jej wystarczyla. I mialam nie lada problem, co tu na szybko zrobic. I tak szczescie, ze mialam mokre chusteczki, ale smrod pozostal :zly2: Znajomi nas bardzo zdawkowo witali przy ringu :tia:
Obrazek
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Wytarzany:(

Post autor: ania N »

Wrotycz też mamy już przetestowany- naprawdę działa ;)
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Spanki
Posty: 70
Rejestracja: środa 22 cze 2011, 13:39
Gadu-Gadu: 0

Re: Wytarzany:(

Post autor: Spanki »

Na wikipedii jest napisane, że ta roślina jest trująca.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wrotycz_pospolity" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie było skutków negatywnych tego "wypachniania"?
Nam póki co Spanki wytarzał sie w czwartek i piątek, ale mamy taki psi szampon o zapachu lesnym i za drugim, a czasem 3 myciem radzi sobie ze smrodami.
Obrazek
.................................................... Wicher się urodził
ODPOWIEDZ