3-letnia ogarka z metryką

Awatar użytkownika
musia
Posty: 731
Rejestracja: sobota 14 lut 2009, 08:32
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

3-letnia ogarka z metryką

Post autor: musia »

Od razu piszę - nie wiem czy za darmo czy do odkupienia.

Wklejam ogłoszenie z forum zielonego gończego

"Witam serdecznie, Skórcz koło Gdańska
suka NIWA Stary Sad 3 lata z metryką do oddania za przysłoiową "Flaszke"


jezeli ktos che więcej info i szczegółów proszę na maila hazba@kennel.pl lub telefon 604451593


sprawa troche pilna.."
Ostatnio zmieniony czwartek 26 lis 2009, 12:24 przez musia, łącznie zmieniany 1 raz.
"Zagraj ma ton niemal basowy.Śpiewak trochę wyższy i spełnia rolę barytonu. Lutnia ma piękny matowy głos, a Nutka najcieniej i najwyżej ciągnie. Wszystkie tworzą chór.
To jest myśliwski śpiew, w którym dźwięczy cała psia radość życia "
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: 3-letnia ogarka z metryką

Post autor: Ania W »

za flaszkę :roll:
Właśnie zbaczyłam na zielonym...
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: 3-letnia ogarka z metryką

Post autor: Paula »

Niwa była ogłaszana na Allegro w marcu - najpierw ktoś chciał za nią kupę kasy, teraz widzę cena drastycznie spadła... viewtopic.php?p=11271#p11271" onclick="window.open(this.href);return false;
Bea, nie wiesz czy hodowczyni coś wskórała? (pewnie nie... jeśli jest dalej ogłaszana?) viewtopic.php?p=12234#p12234" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: 3-letnia ogarka z metryką

Post autor: hania »

Dowiedziałam się, że sunia pojechała do domu tymczasowego. Mam nadzieję, ze niedługo będę miała więcej wieści.
monik

Re: 3-letnia ogarka z metryką

Post autor: monik »

hania pisze:Dowiedziałam się, że sunia pojechała do domu tymczasowego. Mam nadzieję, ze niedługo będę miała więcej wieści.
Jasne, tylko fajnie jakby odpowiadali na maile..

Mogę dać................flaszkę, ale naturalnej wody źródlanej, nawet 5l :mrgreen:
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: 3-letnia ogarka z metryką

Post autor: hania »

Ja pytała maliem i odpowiedź dostałam mailem.
aneta

Re: 3-letnia ogarka z metryką

Post autor: aneta »

Właśnie dzwoniłam do tego domu tymczasowego i od pani usłyszałam,że znależli się ludzie, którzy zabrali NIWE do siebie ma stałe dzisiaj rano
monik

Re: 3-letnia ogarka z metryką

Post autor: monik »

aneta pisze:Właśnie dzwoniłam do tego domu tymczasowego i od pani usłyszałam,że znależli się ludzie, którzy zabrali NIWE do siebie ma stałe dzisiaj rano
ciekawe..
aneta

Re: 3-letnia ogarka z metryką

Post autor: aneta »

monik pisze:
aneta pisze:Właśnie dzwoniłam do tego domu tymczasowego i od pani usłyszałam,że znależli się ludzie, którzy zabrali NIWE do siebie ma stałe dzisiaj rano
ciekawe..
Ciekawe, bo to my tzw.ja i moj mąż zdecydowaliśmy ,że Niwe odkupimy ,a tu baa.... ktoś nas ubiegł
monik

Re: 3-letnia ogarka z metryką

Post autor: monik »

aneta pisze:
monik pisze:
aneta pisze:Właśnie dzwoniłam do tego domu tymczasowego i od pani usłyszałam,że znależli się ludzie, którzy zabrali NIWE do siebie ma stałe dzisiaj rano
ciekawe..
Ciekawe, bo to my tzw.ja i moj mąż zdecydowaliśmy ,że Niwe odkupimy ,a tu baa.... ktoś nas ubiegł
piszę "ciekawe", bo dostałam maila w tej sprawie, w którym nic na ten temat nie było, ale sama też teraz niedawno rozmawiałam i rzeczywiście ktoś ją wziął.... No i nie tylko Wy tak zadecydowaliście.....
ODPOWIEDZ