Szkolenia i kursy on-line

Metody szkoleń, technika, kursy...
Awatar użytkownika
Migotka
Gadu-Gadu: 0

Re: Szkolenia i kursy on-line

Post autor: Migotka » piątek 26 mar 2021, 14:28

Bardzo nam się podobał wczorajszy webinar. :) I tak przeglądając ogarowe grupy na FB, można wydobyć kolejne tematy, które samo życie pisze. Właśnie wspomniany wczoraj 'ogar a dziecko' (czy może ogar też dziecko? ;) ) i jeszcze coraz częściej padają wątki o lękliwych ogarkach w mieście czy niestety przejawach agresji (choć o to pewnie zahaczy to kolejne szkolenie? :) ). Tylko czy na takie ewentualne webinary zapiszą się osoby faktycznie zainteresowane.. Taka luźna refleksja. Pozdrawiamy!

Ania, Łukasz i MIGOTKA z Nadbużańskich Ścieżek

Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Gadu-Gadu: 13373652

Post autor: kasiawro » poniedziałek 29 mar 2021, 15:26

Migotka pisze:
piątek 26 mar 2021, 14:28
Bardzo nam się podobał wczorajszy webinar. :) I tak przeglądając ogarowe grupy na FB, można wydobyć kolejne tematy, które samo życie pisze.
Dokładnie, też tak uważam :).

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Kontakt:

Post autor: Ania W » wtorek 30 mar 2021, 22:59

Migotka pisze:
piątek 26 mar 2021, 14:28
Bardzo nam się podobał wczorajszy webinar. :) I tak przeglądając ogarowe grupy na FB, można wydobyć kolejne tematy, które samo życie pisze. Właśnie wspomniany wczoraj 'ogar a dziecko' (czy może ogar też dziecko? ;) ) i jeszcze coraz częściej padają wątki o lękliwych ogarkach w mieście czy niestety przejawach agresji (choć o to pewnie zahaczy to kolejne szkolenie? :) ). Tylko czy na takie ewentualne webinary zapiszą się osoby faktycznie zainteresowane.. Taka luźna refleksja. Pozdrawiamy!
Myślę, że to w dużym stopniu kwestia właśnie komunikacji ...o czym więcej następnym razem ;)Zwłaszcze jeżeli mówimy o relacjach dziecko-pies.
Fajnie gdyby więcej osób opowiedziało o swoich doświadczeniach- osobiście uważam, że to też bardzo cenne.

annvici

Post autor: annvici » wtorek 06 kwie 2021, 11:59

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu #WebinarDlaBudrysa. Po wykładzie mamy obiecany czas na pytania, wymianę doświadczeń i ogarowe pogaduchy :happy3:
Załączniki
#WebinarDlaBudrysa-5.png

Awatar użytkownika
Eni

Post autor: Eni » wtorek 06 kwie 2021, 20:10

Czy szkolenie może wygrać z instynktem? Opowiada Jacek Galuszka

Czyli jak przekierować instynkty i łańcuch łowiecki psa, gdy nie może go realizować w naturalny sposób, by psiak nie sprawiał problemów i nie szukał sposobów na realizację potrzeb na własną łapę

Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Gadu-Gadu: 13373652

Post autor: kasiawro » środa 07 kwie 2021, 20:49

annvici pisze:
wtorek 06 kwie 2021, 11:59
Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu #WebinarDlaBudrysa. Po wykładzie mamy obiecany czas na pytania, wymianę doświadczeń i ogarowe pogaduchy :happy3:
Kto jeszcze się nie zapisał, a żądny poznania mowy psiej jest - to raz robi przelew, dwa podaje adres mailowy, trzy jutro o 20 zasiada przy komputerze!!!

Awatar użytkownika
Eni

Post autor: Eni » poniedziałek 19 kwie 2021, 18:57

Pies i dziecko w jednym domu - Jak to ogarnąć? Cena 45zł
https://fb.me/e/1LqhaPhzI

....................................
Zapisz się na bezpłatny webinar: JAK NAUCZYĆ PSA REZYGNACJI?
🟡 Wtorek - 20 kwietnia, g. 19:00! 🟡
https://kursy.zwierzetaludziom.pl/webinar_o_rezygnacji/

Webinar jest dla posiadaczy psów:
🟡 zjadających wszystko zbyt chętnie,
🟡 kradnących cenne przedmioty i jedzenie,
🟡 zwyczajnych / rodzinnych, pracujących,
🟡 początkujących w dogoterapii,
🟡 ciekawskich i aktywnych.

................................

20 kwietnia 2021 darmowy webinar
Lęk separacyjny - co robić, gdy pies szczeka, wyje, niszczy
https://fb.me/e/KNxAYvik

Awatar użytkownika
Eni

Post autor: Eni » środa 21 kwie 2021, 22:46

Bezpłatne wyzwanie -start 4 maja 2021
Zapraszamy na WYZWANIE Szeptuna

Zapraszamy was do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie WYZWANIU Szeptuna, które rusza 4go maja i będzie trwało przez 4 kolejne tygodnie do 1go czerwca.

Dla Kogo?
Wyzwanie jest skierowanie do Opiekunów psów, którzy chcą zrobić krok ku samodzielności i innemu postrzeganiu swoich psów, przede wszystkim w oparciu o ich realne potrzeby, jako gatunku. Jest to też projekt, który skupia się również na kompetencjach Przewodnika i pozwala człowiekowi odkryć nowe obszary wiedzy i kompetencji.

A co będziemy robić w ciągu tych 5ciu tygodni?
Będziemy wraz z naszymi psami realizować pod patronatem grupy „Mój samodzielny dzielny pies" program,
który:
-pozwoli Wam sprawdzić poziom samodzielność naszych psów w relacji z Wami
-otworzy Wam umysł na potrzeby Waszych psów, a może i też na Wasze?
-da wam próbkę nowych możliwości w życiu w Waszym psem, nie tylko w sferze aktywności, ale i w sferze dezaktywności czyli odpoczynku psa i odpoczynku własnego
-pomoże Wam określić rozmiar i wagę poszczególnych obszarów życia z psem, weźmiemy pod lupę was razem i każdego z osobna w tym duecie
-wskaże wam obszary Waszych wspólnych kompetencji oraz indywidualnych obszarów do przyszłej pracy

Być może udział w tym wyzwaniu będzie początkiem zmiany nawyków, nowego innego spojrzenia na Twojego psa, dobrym początkiem przygotowującym Was do treningów, pracy, życia, wspólnych lub oddzielnych wakacji. Do rozłąki lub/i do ciągłego przebywania ze sobą. Zapraszamy!

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w WYZWA­NIU Szeptuna?

Żeby wziąć udział w wyzwaniu należy zapisać się do naszego newslettera
https://mailchi.mp/a5593d2b2708/wyzwanie-szeptuna

Każde wyzwanie to nowa tygodniowa karta pracy dla Ciebie. Kartę dostaniesz od nas właśnie na swoją skrzynkę pocztową. - dlatego aby móc wziąć udział w WYZWANIU prosimy o zapis na newsletter :-)

Niniejszym zapisy ruszają, a my spotykamy się od 4go maja w każdy wtorek na grupie Szeptuna :-) Będziemy tam publikować w godzinach dopołudniowych krótkie filmiki z WYZWA­NIEM i instrukcję do karty pracy (karty co tydzień dostaniecie w e-mailu)

Wyzwanie w trakcie trwania i dwa tygodnie po zakończeniu jest darmowe w grupie, później znika z grupy i trafia do sklepu www.anetamysliwec.shoplo.com

Gotowi? Na nowe przedwakacyjne WYZWANIE Szeptuna? A Wasze psy?
Zapraszam serdecznie!
Aneta SZEPTUN Uczymy Rozumieć Psy oraz grupa „Mój samodzielny dzielny pies”
https://fb.me/e/2nKqBMo9f

..............................................................

Bezpłatny Webinar Małgorzaty Woźniak "5 błędów w pracy z lękiem separacyjnym" - 28 kwietnia 2021
https://fb.me/e/1346iQAjj
12 lat temu do mojego domu zawitała Nela.
Ja nie miałam pojęcia co to lęk separacyjny i z czym to się je.

Na Neli uczyłam się wszystkiego, w tym jak radzić sobie z jej problemem z samotnością i o tym właśnie Ci opowiem podczas mojego spotkania.

• jakie sposoby zostały mi zaproponowane
• jakie metody NIE zadziałały na mojego psa
• jakie błędy popełniłam:(

Zapraszam Cię na DARMOWY wykład online już 28 kwietnia, o 10.00

Wykład prowadzę ja - Małgorzata Woźniak, a moimi pomocnikami są moje 4 posokowce bawarskie, poniżej znajdziesz mój opis.

Tu się zapiszesz:
https://www.subscribepage.com/5bledow_z ... aracyjnym
Do zobaczenia!

INFO o webinarze:
• Webinar to szkolenie online.
• W dniu wydarzenia uczestnicy otrzymują mailowo link do wirtualnego pokoju, w którym odbywa się wykład.
• Wymagania sprzętowe: dobre połączenie internetowe (LTE, światłowód etc), komputer/laptop/tablet czy smartfon (jednak wygodniej ogląda się wykład na większym ekranie)
• Podczas wykładu można zadawać pytania poprzez okienko czatu, nie ma potrzeby używania mikrofonu czy kamery - prowadzący nie widzi, ani nie słyszy uczestników
• Webinar jest dostępny dla zapisanych osób na 24 h od czasu publikacji

Wykład prowadzi Małgorzata Woźniak, założycielka BavariaTeam, szkoły dla trenerów Pro-Canine, Mantrailing Academy Europe - organizacji certyfikującej zespoły tropiące oraz przygotowującej trenerów do pracy tropowej oraz Scent Detection Poland, dla przewodników z psami wykrywającymi zapach.
W realnej pracy pracuje z dwoma posokowcami: Nessie Airgialla i Breeze Innis Airgialla w tropieniu i w detekcji zapachu w Polsce i Czechach.
Wcześniej pracowała z dwiema suczkami Nelą i Florą w tropieniu - dziś obydwie na emeryturze.
Przygotowywała również psy do pracy w amerykańskiej policji w zakresie tropienia użytkowego i wykrywania substancji.
Jest wykładowcą i członkiem jednej z największych organizacji promujących szkolenie zwierząt bez przemocy: Pet Professional Guild, IAABC oraz ICAN.
W tej chwili głównie prowadzi kursy trenerskie, instruktorskie oraz zagraniczne seminaria.
Wykorzystując w praktyce swoją ogromną wiedzę o psach, a jeszcze większą o ich przewodnikach, sukcesywnie i wytrwale prowadzi kolejne zespoły do ich metamorfozy, równocześnie wspierając podczas tej trudnej drogi, motywując oraz ucząc, co jest w życiu z psem (i nie tylko) najważniejsze.
"ODDYCHAJ" - to z pozoru jedno proste słowo, podczas pracy pod jej skrzydłami nabiera nieprawdopodobnej mocy i znaczenia oraz pozwala pokonać każdą napotkaną trudność, niemalże odruchowo rozbrzmiewając w głowach jej podopiecznych.
W pracy z zespołami zawsze bierze pod uwagę wzajemną komunikację, przekazując narzędzia do efektywnego budowania porozumienia pomiędzy psem i jego przewodnikiem, a jej konikiem jest łańcuch łowiecki, w temacie którego jest niekwestionowaną specjalistką.
W bliższym gronie z ogromną sympatią nazywana "Matką Kurą", ponieważ jak nikt inny dba o swoje kurczęta, wspierając je, ale też silnie motywując, gdy sytuacja tego wymaga:)

Awatar użytkownika
Eni

Bezpłatny webinar SZCZENIAK i LUŹNA SMYCZ

Post autor: Eni » środa 12 sty 2022, 01:24

Małgorzata Woźniak z Bavaria Team zaprasza na darmowy webinar, 18 stycznia, 11:00 + nagranie, Szczeniaki 10 rzeczy, które musisz ogarnąć zanim dasz szczeniakowi dom

Tu się zapiszesz:
https://www.subscribepage.com/webinar_szczeniaki

Kasia z Piesologii zaprasza na bezpłatny webina, pt.: Luźna Smycz czyli jak nauczyć psa chodzenia na smyczy.

http://piesologia.pl/webinar-luzna-smyc ... jevGQcZCiM

ODPOWIEDZ